Środa, 26 Czerwca 2019

Imieniny: Jana, Pawla

Na antenie

Kontakt

12 630 64 54

off@radiokrakow.pl

2. Urodziny Off Radia Kraków

0

A
A
A
14 wykonawców, dwie klubowe sceny i kilkanaście godzin muzyki na żywo. Pierwsze cyfrowe radio w Małopolsce i najbardziej offowe radio w Krakowie z rozmachem świętować będzie drugie urodziny. Na urodzinowe party w dwóch muzycznych odsłonach Off Radio Kraków zaprasza 28 stycznia od godz. 21.00 do klubu Forum Przestrzenie i 3 lutego od 20.00 do Alchemii. Wstęp wolny!

To będzie prawdziwa karnawałowa fiesta dla miłośników płyt winylowych, scratchowania, mixtape'ów, live actów, muzycznych performance’ów, ale też żywego instrumentarium i niemal klasycznej w tym menu alternatywy - słowem muzyczny maraton z pogranicza różnorodnych muzycznych światów i gatunków, a wszystko w najlepszym offowym brzmieniu i najlepszym offowym wydaniu. Do wspólnego świętowania drugich urodzin Off Radio Kraków zaprosiło zaprzyjaźnionych artystów: dj-ów znanych z anteny Off-a i scen klubowych niemal całego świata oraz znakomitych młodych wykonawców alternatywnej sceny.

Odsłona pierwsza urodzinowego party (sobota 28 stycznia) to klubowa, elektroniczna i elektryzująca noc na wielkim parkiecie Forum Przestrzenie, odsłona druga (piątek 3 lutego) – alternatywne brzmienia w muzycznych kolażach na kameralnej scenie kultowej Alchemii.

 

Off Radio Kraków – drugie urodziny, vol. I / FORUM PRZESTRZENIE

Urodziny Off Radia Kraków w Forum Przestrzenie (28 stycznia od godz. 21.00) to wyjątkowy line-up z najciekawszymi dj-ami sceny klubowej, którzy swoje muzyczne pasje prezentują także w autorskich audycjach na antenie Off Radia Kraków. W programie m.in. tech-house'owy seans z Danielem Drumzem i prostolinijne disco i funk oraz wyszukany i niebanalny house w wykonaniu DicoMule. Brzmienia z pogranicza techno i IDM zaprezentuje Piotr Figiel, a muzyczne rejony z pogranicza elektroniki i hip-hopu przybliży autor off-owych audycjiBeat Tools” oraz „Mixchange” - Minoo. Herbaciarz - człowiek orkiestra i współzałożyciel projektu MLDVA przedstawi klasyczne tureckie i izraelskie utwory w nowoczesnych beatowo-elektronicznych interpretacjach, a wybuchową mieszankę różnych gatunków muzycznych - od hip-hopu, przez funk, house do garage zagra Kfjatek. Na scenie Forum Przestrzenie pojawi się także Good Paul, absolwent Red Bull Music Academy w Toronto i autor audycji „Red Bull Music Academy” oraz Olivia Ungaro, wyznawczyni kultu płyt winylowych, która najbardziej lubi surowe i mroczne brzmienie muzyki techno, kwasowość muzyki acid, głębie cosmic, prostotę electro i ciepło muzyki house. Przyświecać będzie: Elektro Moon Vision.

Transmisja na antenie Radia Kraków – od godz. 21.05 do 22.00.
Transmisja na antenie Off Radia Kraków - od godz. 21.00 do ostatniego bitu.

 

Off Radio Kraków - drugie urodziny, vol. II / ALCHEMIA

Druga długa urodzinowa noc Off Radia Kraków w Alchemii (3 lutego od godz. 20.00) to z kolei święto dla miłośników kolażowych brzmień w alternatywnym i rockowym wydaniu. Wystąpią zaprzyjaźnienie z Off Radiem Kraków zespoły i artyści. Urodzinowy wieczór w Alchemii zainauguruje Kubaterra – alternatywny projekt Kuby Dobrowolskiego, który inspiracje world music przekuwa na własny unikatowy styl; potem na scenie pojawi się znakomity Patrick the Pan nagrywający dla wytwórni KAYAX artysta wszechstronny: kompozytor, producent, autor tekstów, piosenkarz, pianista i gitarzysta. Następnie scenę opanują Artykuły Rolne - krakowski zespół z pogranicza noise rocka, psychodelii oraz muzyki improwizowanej. Muzyczny maraton kontynuować będą: formacja Neal Cassady & The Fabulous Ensemble, która na scenie tworzy dźwiękowe kolaże, inspirowane różnymi tradycjami muzycznym, Kaseciarz – zespół który gra „tatusinego rocka z matecznym zadziorem dla pryszczatej młodzieży” i MLDVA - duet producencki i dj'ski zajmujący się muzyką psychofolkową, tureckimi, klezmerskimi brzmieniami. A na zakończenie, do świtu wybuchowa mieszanka różnych gatunków muzycznych, czyli after party z Kfjatkiem.

Transmisja na antenie Radia Kraków - od godz. 20.05 do 22.00.
Transmisja na antenie Off Radia Kraków - od godz. 20.00 do ostatniego kawałka.


Muzyczny maraton na drugie urodziny Off Radia Kraków / 28 stycznia od godz. 21.00 Forum Przestrzenie / 3 lutego od 20.00 Alchemia.

 

 

Zagrają:

- w Forum Przestrzenie: Daniel Drumz / DiscoMule / Piotr Figiel / Minoo / Herbaciarz / Kfjatek / Good Paul / Olivia Ungaro / przyświeca: Elektro Moon Vision.

- w Alchemii: Kubaterra /Patrick the Pan/ Artykuły Rolne / Neal Cassady & The Fabulous Ensemble / Kaseciarz / MLDVA / Kfjatek – after party.

Liczba komentarzy: 0