Środa, 22 Lutego 2017

Imieniny: Marty, Malgorzaty, Piotra

Na antenie

Kontakt

12 630 64 54

off@radiokrakow.pl

Barka: Tysiące Winyli - Kolekcje z Daleka

0

A
A
A
Czy wasze winylowe kolekcje wciąż mają kilka braków? 5 marca, zjawimy się z tysiącami analogów i to nie byle jakich! Specjalnie dla Was wyruszamy w Europę po tytuły jakich jeszcze nie było, nie przymykając oczu na popularne, i tak czesto wspominane pozycje z przeszłości. Będą kolekcje które już czekają na Nas w Anglii, wypływają ze Stanów czy zostaną odkryte podczas podróży na zachodnią część naszego kontynentu, nie zapominając o nowościach oraz naszych rodzimych Twórcach.

Dla tych którzy będą mieli w głowie konkretne tytuły, polecamy skrzynkę Tysiące Winyli do której dostęp ma kilku kolekcjonerów(ok. 50.000 płyt!), będących noc i dzień w gotowości:). Postaramy się co w Naszej skromnej mocy by Was nie rozczarować:).
Zapraszamy nie tylko poszukiwaczy skarbów ale również ich właścicieli, będzie Nam niezwykle miło spotkać lokalnych pasjonatów i ugościć ich kolekcje, oczywiście jeśli tylko pozwoli Nam na to przestrzeń. W takiej sprawie porosimy o kontakt poprzez sms na numer 533324488 lub w wiadomości na FP Tysiące Winyli, odezwiemy się jak tylko znajdziemy chwilkę.
Pamiętajcie! Nie tylko sprzedajemy, prowadzimy również skup oraz wymieniamy się płytami więc łapcie swoje zakurzone winyle i do zobaczenia na Barka!

Oto lista kolekcji, sklepów jakie przemierzą Polskę i odwiedzą Kraków już niedługo -

Trzaski
Biała Podlaska
http://trzaski.pl/

Antykwariat Grochowski - Piwnica
Warszawa
http://agrochowski.pl/

Matt'a Winyl'a
Kraków

Muzyczne Listy/Vintage Soundglasses
Lublin

 

Barka, ul. Podgórska 16
5 marca o godzinie 12:00

 

Materiał prasowy