Sobota, 25 Maja 2019

Imieniny: Grzegorza, Urbana, Magdaleny

Na antenie

Kontakt

12 630 64 54

off@radiokrakow.pl

Cheder: Pracownia Seniora: warsztaty teatralne

0

A
A
A
Wolontariusze FKŻ - The Machers - mają ogromną przyjemność zaprosić Państwa na kolejne zajęcia z cyklu Pracownia Seniora. Tym razem idealna propozycja dla osób poszukujących środków do wyrażenia twórczej ekspresji za pomocą metod teatralnych.

Proponowane warsztaty aktorskie mają na celu stworzenie niepowtarzalnej okazji doświadczenia teatru od strony praktycznej, w aktywnym działaniu angażującym ciało, umysł, emocje, wyobraźnię, pamięć, temperament.

Wszystkie zaproponowane działania aktorskie będą okazją do twórczej i radosnej współpracy z pojedynczym partnerem lub z całą grupą . Wszak aktor nigdy nie działa zupełnie sam, a teatr to olbrzymi mechanizm działający tym lepiej, im lepsza i efektywniejsza współpraca całego zespołu.

Celowo dobrane ćwiczenia i zadania treningowe pozwolą każdemu na odkrycie w sobie możliwości uprawiania Sztuki poprzez nieskrępowaną zabawę wyzwalającą olbrzymie pokłady spontaniczności i radości tworzenia.

UWAGA: Będzie dużo nieskrępowanej radości i uśmiechu

Prowadzenie: Katarzyna Maria Zawadzka - aktorka, trenerka aktorstwa i rozwoju osobistego, pedagog. To co wyróżnia jej pracę to w 100% nauczanie poprzez praktyczne działanie uczestników, angażujące: ciało, głos, umysł, emocje. A także umiejętność stworzenia bezpiecznej i bardzo radosnej atmosfery w trakcie zajęć, sprzyjającej otwarciu i twórczym działaniom uczestników.

WSTĘP WOLNY
Liczba miejsc ograniczona, obowiązują zapisy: pracownia.cheder@gmail.com lub tel 12 431 15 17

Projekt dofinansowany ze środków Programu Rządowgo na rzecz Aktywności Osób Starszych na lata 2014-2020.

 

Cheder, ul. Józefa 36
6 kwietnia o godzinie 10:00


Materiał prasowy

Liczba komentarzy: 0