Niedziela, 25 Czerwca 2017

Imieniny: Lucji, Wilhelma, Doroty

Na antenie

Kontakt

12 630 64 54

off@radiokrakow.pl

Podcasty

Piotr Bielski i joga śmiechu

0

Piotr Bielski - jogin śmiechu, zawitał do naszego studia :) Rozmawialiśmy m.in. o jego nowej książce „Indie. Z miłością i śmiechem. Przewodnik subiektywny". Posłuchajcie!

czytaj ≫

White Wine

0

Joe Heage opowiada o całym koncepcie nowego albumu White Wine "Killer Brilliance". Rozmowę przeprowadziła Ania Prokop. Wersję polską czytał Kuba Śliwiński.

czytaj ≫

Molly Nilsson i Sean Nicholas Savage

0

Przy okazji krakowskiego festiwalu Green ZOO Sean Nicholas Savage i Molly Nilsson opowiedzieli nam trochę o sobie i swoim podejściu do muzyki. Wywiady przeprowadziła Agnieszka Barańska i Ania...

czytaj ≫

Flor Maesen - Show OFF Miesiąca Fotografii

0

Z Florem Maesenem - laureatem tegorocznego konkursu Show OFF organizowanego przez Miesiąc Fotografii, rozmawiała Ania Prokop. Polską wersję czytał Kuba Śliwiński.

czytaj ≫

Kamil Bałuk "Wszystkie dzieci Louisa"

0

Pewnego dnia dowiadujesz się, że masz dwieście sióstr i braci - co dalej? O reporterskiej książce "Wszystkie dzieci Louisa" z jej autorem Kamilem Bałukiem rozmawiała Ania Prokop.

czytaj ≫

Fisz o emocjach

1

O ostatniej płycie "Drony", dojrzewaniu i emocjach z Bartoszem Fiszem Waglewskim rozmawiała Ania Prokop.

czytaj ≫

Green Zoo Festival

0

Oto dziobak, którego dopatrzyła się na plakacie Green ZOO Festival nasza słuchaczka. Nadchodząca edycja imprezy będzie najbardziej przyjacielską i wyluzowaną. Szczęśliwą siódemką....

czytaj ≫

Animacje nie tylko dla najmłodszych - rozmowa z Robertem Sową

0

W ramach 57. Krakowskiego Festiwalu Filmowego po raz kolejny zostaną zaprezentowane najciekawsze filmy animowane. O wybór tegorocznych propozycji zadbał gość OFF Radia Kraków - Robert Sowa.

czytaj ≫

57. Krakowski Festiwal Filmowy - Docs+Science

0

W studiu OFF Radia Kraków nasi goście: dr inż. Paweł Janowski oraz koordynator sekcji Docs+Science - Piotr Seweryn opowiedzieli o tegorocznym programie przeglądu.

czytaj ≫

Copernicus Festiwal: Paul Bloom, empatia i wstręt

0

O jednym z głównych gości festiwalu Copernicus, empatii i wstręcie z Łukaszem Kwiatkiem rozmawiała Agnieszka Barańska i Ania Prokop. Zapraszamy do słuchania!

czytaj ≫