Sobota, 27 Maja 2017

Imieniny: Augustyna, Juliana, Magdaleny

Na antenie

Kontakt

12 630 64 54

off@radiokrakow.pl

Podcasty

Fisz o emocjach

0

O ostatniej płycie "Drony", dojrzewaniu i emocjach z Bartoszem Fiszem Waglewskim rozmawiała Ania Prokop.

czytaj ≫

Green Zoo Festival

0

Oto dziobak, którego dopatrzyła się na plakacie Green ZOO Festival nasza słuchaczka. Nadchodząca edycja imprezy będzie najbardziej przyjacielską i wyluzowaną. Szczęśliwą siódemką....

czytaj ≫

Animacje nie tylko dla najmłodszych - rozmowa z Robertem Sową

0

W ramach 57. Krakowskiego Festiwalu Filmowego po raz kolejny zostaną zaprezentowane najciekawsze filmy animowane. O wybór tegorocznych propozycji zadbał gość OFF Radia Kraków - Robert Sowa.

czytaj ≫

57. Krakowski Festiwal Filmowy - Docs+Science

0

W studiu OFF Radia Kraków nasi goście: dr inż. Paweł Janowski oraz koordynator sekcji Docs+Science - Piotr Seweryn opowiedzieli o tegorocznym programie przeglądu.

czytaj ≫

Copernicus Festiwal: Paul Bloom, empatia i wstręt

0

O jednym z głównych gości festiwalu Copernicus, empatii i wstręcie z Łukaszem Kwiatkiem rozmawiała Agnieszka Barańska i Ania Prokop. Zapraszamy do słuchania!

czytaj ≫

Copernicus Festival: emocje, decyzje, zazdrość

1

Już 23 maja rozpoczyna się Copernicus Festival, w tym roku skupiający się na emocjach. Zapowiadając to wyjątkowe wydarzenie będziemy w tym tygodniu codziennie przedstawiać innych gości...

czytaj ≫

Tribute to Amy Winehouse

0

Już 23 maja o godz. 19:00 w sali Filharmonia Krakowska raz jeszcze zabrzmią najlepsze piosenki tragicznie zmarłej, muzycznej ikony XXI wieku Amy Winehouse. Z Faustyną Ostróżką i Michałem...

czytaj ≫

Przedsiębiorstwo Metallica?

1

Dziś w OFF/ON Agnieszka Barańska razem z Lesławem Dutkowskim zapraszali na sobotnie spotkanie pod hasłem "Przedsiębiorstwo Metallica?" w Spółdzielni Ogniwo.

czytaj ≫

Festiwal Otwarte Mieszkania

0

O krakowskiej edycji Festiwalu Otwarte Mieszkania z Marią Jastrzębską rozmawiała Ania Prokop.

czytaj ≫

Rozmowa z Xiu Xiu

1

O depresji, chmurkach i dziwnych sytuacjach z Jamiem Stewartem rozmawiała Ania Prokop. Polską wersję czytał Kuba Śliwiński.

czytaj ≫