Poniedziałek, 16 Września 2019

Imieniny: Edyty, Korneliusza, Cypriana

Na antenie

Kontakt

12 630 64 54

off@radiokrakow.pl

14. odsłona Tattoofest Festiwal!

0

A
A
A
Tattoofest to jeden z pierwszych i zarazem największych festiwali tatuażu w kraju, popularny nie tylko w Polsce, ale również w odległych zakątkach Europy. W roku 2006 festiwal gościł 30 tatuatorów, w 2019 swoją obecność potwierdziło ponad 300. Krakowska konwencja daje możliwość podpatrzenia tatuatorów przy pracy, zdobycia tzw. „know how”, poznania niesamowitych osobowości, ale co najważniejsze – wytatuowania się u artystów, którzy na co dzień nie są osiągalni.

Na Tattofescie nie ma miejsca dla nudy, dlatego też zaplanowanych jest wiele atrakcji – zarówno dla starszych, jak i młodszych uczestników. Dzieci zyskają swoją przestań do zabaw, natomiast rodzice zrelaksują się w ogródkach z napojami, skorzystają z bogatej oferty foodtracków oraz stanowisk gastronomicznych. Powstanie również strefa mody, na której wystawią się marki cechujące się taką samą kreatywnością jak tatuujący artyści. Chwilę oddechu w tym roku zapewnią różnorodne wystawy zdjęć, obrazów oraz grafik. Odbędą się również szkolenia dla adeptów sztuki tatuażu, jak i również premiera kolejnego albumu z najlepszymi polskimi tatuatorkami. Czas umilą też najlepsi DJ’e.

Poza tym, organizatorzy zapraszają na wszystkie stałe punkty konwencji Tattoofest – konkursy na najlepsze tatuaże, wykonywane w sposób konwencjonalny jak i technikami tradycyjnymi, tatuowanie na bananie, koncerty, a także rozmaite pokazy. Wszystkie atrakcje będące częścią festiwalu, planowane są tak, aby co roku zaskakiwać czymś nowym.

Każdego dnia powiększa się lista atrakcji, które przygotowano dla zwiedzających, dlatego też bieżące informacje znajdziecie na:

Stronie festiwalu: http://convention.tattoofest.pl/ ,
Facebooku : https://www.facebook.com/TATTOOFEST/ ,
Instagramie: https://www.instagram.com/tattoofestconvention/ ,

Materiały prasowe

Liczba komentarzy: 0