Poniedziałek, 25 Czerwca 2018

Imieniny: Lucji, Wilhelma, Doroty

Na antenie

Kontakt

12 630 64 54

off@radiokrakow.pl

BARBER HOUSE - WARMING PARTY

0

A
A
A
W Krakowie powstaje nowe miejsce spotkań dla stylowych facetów. Barber House Kraków otworzy swoje drzwi 22 kwietnia i powita klientów parapetówką w centrum miasta na ul. Św Tomasza 21. Goście będą mogli skorzystać z usług profesjonalnych barberów, napić się piwa kraftowego i posłuchać muzyki na żywo.

Barber House ma w sobie łączyć elegancję i profesjonalizm usług fryzjerskich, a jednocześnie być miejscem, gdzie można się zrelaksować i nawiązać nowe znajomości. Właściciele lokalu zadbali o każdy szczegół, dlatego wnętrze mają zdobić oryginalne stare meble, przestrzeń wypełni klimatyczna muzyka, a w barze na gości czekać będzie klasyczna whisky.

Parapetówka również będzie jedyna w swoim rodzaju – przed pójściem do klubu można odwiedzić fryzjera, napić się drinka, posłuchać kapeli, a następnie ruszać dalej w miasto z nowopoznanymi osobami. Każdy uczestnik imprezy może liczyć na profesjonalne porady od barberów, którzy szkolili się w Wielkiej Brytanii, a teraz będą strzyc w centrum Krakowa. Barber House przygotował również prawdziwą gratkę dla fanów piwa kraftowego, którzy będą mieli okazję spróbować mocnych chmielowych aromatów stworzonych specjalnie na tę okazję.

To jedyna okazja, aby wyjść z kolegami na miasto, a żonie z czystym sumieniem powiedzieć, że to wizyta u fryzjera. Zapraszamy!

 

Barber House, św. Tomasza 21
22 kwietnia o godzinie 11:00


Materiał prasowy

Liczba komentarzy: 0