Sobota, 7 Grudnia 2019

Imieniny: Marcina, Ambrożego, Teodora

Na antenie

Kontakt

12 630 64 54

off@radiokrakow.pl

Catch The Flava

0

A
A
A
W dniach 20-26 lipca na terenie miasteczka AWF w Krakowie zapraszamy na VIII edycję Międzynarodowego Festiwalu tanecznego Catch The Flava, stanowiącego mekkę hip hopu w Krakowie. Jest to największy na świecie obóz tańca Breaking i Street Styles przyciągający do Polski co roku ponad 500 uczestników z całego świata.

Podczas festiwalu poznać można legendarnych twórców kultury hip hop ze Stanów, którzy nie tylko poprowadzą warsztaty tańca i panele dyskusyjne ale będą także spędzać aktywnie z uczestnikami całe 6 dni festiwalu.

Na Miasteczku AWF czekać będą atrakcje takie jak: Strefa Chill i graffiti, w której każdego popołudnia będą miały miejsce inne happeningi. Będzie można zrelaksować się przy muzyce granej przez zagranicznych DJi, dołączyć do jam sessions z tancerzami i muzykami lub posłuchać paneli dyskusyjnych na świeżym powietrzu. Wieczorem w Strefie Klubowej Label 5, w której będą rozbrzmiewać koncerty i imprezy ze znanymi Dj’s z Polski i Europy.

23 lipca odbywać się będzie główny punkt festiwalu - Catch The Flava Open Day, podczas którego mieszkańcy Krakowa będą mogli spróbować swoich sił w bezpłatnych warsztatach tanecznych dla początkujących. W programie: nauka tańca breaking oraz hip hop, panel dyskusyjny z gośćmi ze Stanów, którzy wywarli kluczowe znaczenie na dalsze kształtowanie się kultury hip hop (Mr. Wiggles i Future). Kolejnym punktem programu będzie konfrontacja taneczna uczestników obozu, podczas której zagra Dj Vunky Lao z Berlina. Zwieńczeniem dnia będzie koncert Mr Krime Live Band z Piotrem Bolanowskim oraz afterparty.

Festiwal Catch The Flava co roku przyciąga do Krakowa tancerzy z ponad czterdziestu krajów z całego świata. Puerto Rico, Panama, Argentyna, Hong Kong, Zachodnia Afryka, Ekwador, Indie, USA, czy Meksyk to tylko niektóre z krajów, które są w tym roku na liście uczestników.

 

Pełny program wydarzeń znajdziecie na stronie https://catchtheflava.com/breaking/schedule Line Up artystów https://catchtheflava.com/breaking/lineup

Więcej informacji o Catch The Flava Open Day znajdziecie tutaj https://www.facebook.com/events/2444937819059473/

Bezpłatne warsztaty dla początkujących 23 lipca poprowadzą czołowi polscy tancerze: Bboy Kostek (breaking) oraz Pitzo (hip hop).

 

DATY:

20-25 Lipca 2019 - Catch The Flava Breaking Camp

21-26 Lipca 2019 - Catch The Flava Street Styles Camp

23 lipca 2019 - Catch The Flava Open Day

Liczba komentarzy: 0