Piątek, 29 Maja 2020

Imieniny: Magdaleny, Bogumily, Urszuli

Na antenie

Kontakt

12 630 64 54

off@radiokrakow.pl

Cisza w Plenerach (Pruski, Shanshukshash, Fonix) | 14 lipca, Plenery

0

A
A
A
Cisza w Plenerach to spotkanie z ambientowo - dronowymi odcieniami elektroniki. Zanurzymy się w spokojnych dźwiękach producentów oraz dj. specjalizujących się w poskramianiu dźwięków z pogranicza ciszy.Podczas występów prezentowane będą zarówno improwizowane live acty jak również eksperymentalny dj set. Całość wydarzenia poprzedzi giełda płyt winylowych. O selekcję tytułów zadba Winylmojapasja.pl.

Pruski – producent muzyczny. W ambientowym wydaniu zadebiutował albumem Sleeping Places. Występuje również pod pseudonimem Minoo. Do tej pory wydał sześć albumów producenckich. Współpracuje z Four Tapes Records, Asfalt Records, Mad-Hop Records oraz Post Label. Od roku 2007 czynnie uczestniczy w tworzeniu oraz promowaniu muzyki elektronicznej. Prezentował swoje produkcje na Festiwalu
Ambientalnym, Freeform Festival, Tauron Festival, WRO Festival i wielu innych miejscach. Podczas liveactów prezentuje połączenie generatywnego ambientu z elementami improwizacji.

Shanshukshash - twórca improwizowanej eksperymentalnej muzyki elektronicznej. Inspirując się dźwiękowym przedstawieniem relacji między chaosem i porządkiem, przy pomocy syntezatora modularnego tworzy tekstury i przestrzenie będące połączeniem ambientu, drone, noise i techno. Interesuje się również analogowa syntezą wideo i glitchem.

Fonix - pod tym pseudonimem kryje się Jan Rostworowski, znany jako wieczny student a przy okazji miłośnik sztuki, aktualnie kończy studia na kierunku Dziennikarstwo i komunikacja społeczna na Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II w Krakowie. Przez trzy lata ( 2010 - 2013 ) jego autorska audycja Elektroniczny Azyl, którą prowadził z rodzeństwem Chronobross (Kinzo Chrome & Olivia) rozbrzmiewała
w krakowskim eterze na falach 100,50 fm w muzycznym paśmie weekendowym radia radiofonia. Pod szyldem Elektroniczny Azyl promuje muzykę z pogranicza gatunków ambient, dub i deep .:

16:00 - 21:00 Giełda płyt winylowych
21.00 - 22.00 Pruski (liveact)
22.00 - 23.00 Shanshukshash (liveact)
23.00 - 0.00 Fonix (dj set)

FB: https://www.facebook.com/events/620106725140045

Liczba komentarzy: 0