Wtorek, 1 Grudnia 2020

Imieniny: Natalii, Eligiusza, Edmunda

Na antenie

Kontakt

12 630 64 54

off@radiokrakow.pl

Cisza w św. Krowie

0

A
A
A
Cisza po raz drugi zawita w Św. Krowie 23 lutego. Zapraszamy fanów ambientu, dronu oraz spokojnej elektroniki.

Pruski (liveact) – producent muzyczny. W ambientowym wydaniu zadebiutował albumem Sleeping Places. Występuje również pod pseudonimem Minoo. Do tej pory wydał sześć albumów producenckich. Współpracuje z Four Tapes Records, Asfalt Records, Mad-Hop Records oraz Post Label. Od roku 2007 czynnie uczestniczy w tworzeniu oraz promowaniu muzyki elektronicznej. Prezentował swoje produkcje na Festiwalu Ambientalnym, Freeform Festival, Tauron Festival, WRO Festival i wielu innych miejscach. Podczas liveactów prezentuje połączenie generatywnego ambientu z elementami improwizacji.

Piotr Michałowski - producent muzyczny mocno skupiony na technicznych aspektach procesu twórczego oraz na samych narzędziach, które często są dla niego inspiracją. Fascynacja technologią przekłada się na twórczość również w taki sposób, że wiele dźwięków słyszanych w jego utworach powstaje poprzez wielokrotne przetwarzanie sygnału początkowego różnymi efektami. Piot tworzy od kilkunastu lat, a koncertuje od 2008 roku, głównie pod pseudonimem Nmls. Do tej pory miał okazję zagrać ok. 100 koncertów zarówno w kraju, jak i za granicą (Chiny, Niemcy, Czechy). Jego muzyka solowa i ta tworzona w duetach (Bojanek & Michalowski, Ambot) wydawana była w takich wytwórniach jak: Ohm Resistance, Component Recordings, Essentia Mundi i Etalabel. W 2016 roku uruchomił własną wytwórnię N_Coded Records.

TWEAK - kilkanascie lat temu zaczal eksperymenty z tworzeniem dźwięków. Wielbiciel ciemnych, klimatycznych eksperymentalnych przestrzeni oraz połamanych rytmów rodem z katalogu wytwórni Planet MU. Michał nie tak dawno powrócił do Krakowa po niespełna dekadzie w Wielkiej Brytanii i zajął się kompletowaniem imponującego setupu. Obecnie, jego głównym narzędziem jest syntezator modularny. Będzie to jego debiutancki występ.

Eta Hox - DJ’ka, promotorka i dziennikarka radiowa. Członkini kolektywu TECHNO TECHYES, z którym organizuje cykl imprez o tej samej nazwie, Krak Up - wydarzenia solidaryzujące lokalnych artystów oraz DJland, będący festiwalem charytatywnym. Współtworzyła dub-technowy kolektyw Deep Impact, za sprawą którego do Polski przyjechali m.in. Mikkel Metal, Refracted, Shaded Explorer czy duety Dadub i Babe Roots. Pracę w radiu zaczynała od dubowej audycji w nieistniejącej już, kultowej radiofonii. W OFF Radiu Kraków i Radiu Kraków prowadzi audycje poświęcone muazyce dub i deep-techno oraz popularyzuje niszowe gatunki elektroniki. Swoje sety buduje niemal wyłącznie na bazie wydawniczych nowości. Ambientowa selekcja pełna jest dystopijnych krajobrazów i niepokojących dźwięków. Sety techno tworzy za pomocą drive’u, transowej energii i charakterystycznych utworów, które prowadzą za sobą słuchaczy.

CISZA W ŚW. KROWIE
23 LUTEGO, GODZ. 20:00
ŚWIĘTA KROWA
FACEBOOK