Sobota, 25 Maja 2019

Imieniny: Grzegorza, Urbana, Magdaleny

Na antenie

Kontakt

12 630 64 54

off@radiokrakow.pl

Eldo / Jotuze / 20 lat mikrofony w rękach!

0

A
A
A
8 grudnia w Zet Pe Te w ramach trasy „20 lat mikrofony w rękach” będzie można usłyszeć najważniejsze utwory z dyskografii Eldo i nie tylko. Na każdym z koncertów pojawi się także Jotuze – współzałożyciel Grammatika – z którym ELDO wykona numery legendarnego już warszawskiego składu. Zza konsolety wesprze ich Daniel Drumz, a to wszystko z akompaniamentem 4-osobowego instrumentalnego bandu!

Po świetnie przyjętych koncertach Grammatika na Openerze i Hip Hop Kempie ELDO rusza tej jesieni w trasę upamiętniającą okrągły jubileusz pracy twórczej. Dokładnie 20 lat temu w warszawskim klubie Remont miał miejsce debiut sceniczny rapera, który wystąpił wtedy u boku kolegów z grupy Edytoriał. Po dwóch dekadach ELDO jest jedną z ikon polskiej kultury hip hop. Na swoim koncie ma autorstwo ponad 10 długogrających albumów, z których wiele ma w Polsce status klasycznych oraz setki zagranych koncertów, a 20. rok nieprzerwanej obecności na scenie czyni go jednym z najdłużej aktywnych raperów w Polsce.

Bilety:
40 zł - I Pula - WYPRZEDANA
45 zł - II Pula (online i stacjonarnie)
50 zł - w dniu koncertu (w klubie)
Bilety online dostępne wyłącznie na platformie biletowej www.ticketos.pl. Stacjonarny punkt sprzedaży: klub ZetPeTe przy ul. Dolnych Młynów 10 w Krakowie.

Eldo / Jotuze / Daniel Drumz + live band
Miejsce: Zet Pe Te, Kraków
Otwarcie bram: 18:30

Liczba komentarzy: 0