Czwartek, 25 Kwietnia 2019

Imieniny: Marka, Jaroslawa, Wasyla

Na antenie

Kontakt

12 630 64 54

off@radiokrakow.pl

Fashawn w Krakowie | Hip Hop Kemp After Party

0

A
A
A
30 sierpnia w Krakowskim klubie Poli i dzień później 31 sierpnia w Katowickim klubie Centrum, wystąpi Fashawn, jeden z czołowych reprezentantów młodego pokolenia rapu w USA i członek wytwórni Nasa - Mass Appeal.


Pierwszy większy sukces Fashawn osiągnął po wydaniu albumu "The Ecology", którego producentem wykonawczym był Nas, określający swojego protegowanego nadzieją rapu, razem mogliśmy ich usłyszeć w utworze "Something To Believe In".

W pierwszym tygodniu od wydania, album znalazł się wśród 10 najczęściej pobieranych albumów na iTunes Hip Hop. XXL Freshman. Jego najnowsze EP pt. "Manna" również zostało świetnie przyjęte przez fanów rapu na całym świecie. Gościnnie pojawiły się na niej takie legendy jak Snoop Dogg czy Large Professor.

Fashawn współpracował z takimi wykonawcami jak NAS, Snoop Dogg, Evidence (Dilated Peoples), Aloe Blacc, Talib Kweli, Busta Rhymes, J. Cole
i wielu innych.

Artysta wystąpi w Polsce na zaproszenie Bombing Rap Attack.
Koncerty w Polsce odbędą się w ramach after party tegorocznego festiwalu Hip Hop Kemp, gdzie Fashawn jest jednym z czołowych artystów.
Publiczność rozgrzeją także Kempowi goście specjalni
Gramofony: Dj Chester

 

Fashawn
30 sierpnia, godz. 20:00
klub Poli (ul. Dietla 97)

Bilety już dostępne! On-line Going.

Liczba komentarzy: 0