Środa, 20 Lutego 2019

Imieniny: Leona, Ludomira, Zenobiusza

Na antenie

Kontakt

12 630 64 54

off@radiokrakow.pl

III. Urodziny Off Radia Kraków

0

A
A
A
Kolejny rok za nami! Olbrzymia ilość ciekawych gości w studiu, nowe audycje muzyczne oraz bardzo udane imprezy DJ-skie - tak było w roku 2017. Uczcijmy to wspólnie podczas naszych urodzin, na które serdecznie zapraszamy już 27 stycznia!

Tym razem impreza będzie podzielona na dwie części. Bardzo zależało nam na tym, aby zaprosić Was do miejsca, w którym kreujemy naszą rozgłośnię. Dlatego 1. część urodzin obędzie się w Studiu Koncertowym im. Romany Bobrowskiej, zlokalizowanym w siedzibie Radia Kraków. Na scenie zaprezentuje się Jacaszek, polski artysta dźwiękowy i producent muzyczny, autor eksperymentalnej muzyki elektroakustycznej. Swoją nową płytę Bangers Must Die przedstawi także producent związany z Off Radiem Kraków - Minoo. Natomiast Daniel Szlajnda, znany również pod pseudonimem Daniel Drumz, uchyli rąbka tajemnicy i wykona prapremierowo Live Act prezentujący jego nadchodzący album.

Następnie przeniesiemy się do zaprzyjaźnionego klubu Forum Przestrzenie, gdzie świętować będziemy w nieco bardziej tanecznym stylu. Swoją premierę będzie miał długo wyczekiwany, debiutancki album duetu Krakowitz. Za deckami pojawią się także DJ-e i producenci związani z rozgłośnią: Kixnare, Eta Hox, Discomule, Herbaciarz, Good Paul i Kfjatek.

III URODZINY OFF RADIA KRAKÓW

Dla wszystkich, którzy pragną zachować dobre wspomnienia, albo zobaczyć jak świetnie bawiliśmy się 27 stycznia świętując nasze trzecie urodziny - przygotowaliśmy fotorelację. Za piękne zdjęcia dziękujemy Emilianowi Aleksandrowi, a Was zachęcamy do znalezienia swoich uśmiechniętych twarzy w tłumie! A było tak:

Dodatkowo do współpracy zaprosiliśmy stołeczną ekipę VJ-ską: Visual Family Collective, znaną z kolaboracji z takimi festiwalami jak Audioriver czy Up To Date. Zapewnią oni oprawę wizualną podczas koncertu w Studiu Radia Kraków oraz podczas imprezy w Forum Przestrzenie.

Pozostaje nam jedynie serdecznie zaprosić wszystkich naszych sympatyków i słuchaczy do wspólnego świętowania w tym specjalnym dla nas dniu. Przybywajcie!

• Data:

27.01.2018

• Godzina:

Część I.: 19:00 - prosimy o punktualne przybycie z uwagi na transmisję radiową

Część II.: 22:00

• Miejsce:

Część I.: Studio Koncertowe im. Romany Bobrowskiej, al. Słowackiego 22, Kraków (siedziba Radia Kraków)

Część II.: Forum Przestrzenie, ul. Marii Konopnickiej 28, Kraków (Hotel Forum)

• Dokładny line-up: www.facebook.com/events/315970478900303
• Wstęp wolny

ZAPRASZAMY!

PATRONI:

On Lemon
http://onlemon.pl/
Kult Tattoo Fest
http://kulttattoo.pl/
Barber House
http://barberhouse.pl/
Forum Przestrzenie
http://www.forumprzestrzenie.com/
Radio Kraków
http://www.radiokrakow.pl/
Drukarnia Kolory
http://www.kolory24.pl/

 

Liczba komentarzy: 0