Poniedziałek, 10 Sierpnia 2020

Imieniny: Borysa, Filomeny, Wawrzynca

Na antenie

Kontakt

12 630 64 54

off@radiokrakow.pl

Kolejna odsłona warsztatów Beat Tools Open Space przed nami!

0

A
A
A
Off Radio Kraków zaprasza wszystkie osoby zainteresowane produkcją muzyczną na warsztaty Beat Tools Open Space. Spotkanie odbędzie się 25 lutego i kierowane jest do producentów muzycznych, muzyków oraz wszystkich osób, które dopiero rozwijają swoje skrzydła w tej dziedzinie.

"Tym razem odwiedzą nas specjalni goście z Czech, ekipa Bastil Instruments. Chłopaki zajmują się produkcją instrumentów elektronicznych, ale zdołali także stworzyć wokół siebie całkiem sporą społeczność pasjonatów tematu" - mówi Aneta Hudzik, PR Manager Off Radia Kraków. Bastl Instuments podczas swojej pięcioletniej działalności wprowadzili na rynek wiele innowacyjnych rozwiązań - zarówno w formacie modułów Eurorack, jak również efektów czy instrumentów elektronicznych. W trakcie części warsztatowej opowiedzą o swojej działalności oraz zaprezentują stworzone przez siebie moduły i instrumenty. Podczas występu klubowego nasi goście zaprezentują Live Act, w którym wykorzystają stworzone przez siebie narzędzia.

Podczas warsztatów oraz w części klubowej wystąpi również Paweł Pruski (Minoo), który zaprezentuje kilka praktycznych przykładów obrazujących podstawy syntezy. Na scenie natomiast usłyszymy Live Act oparty na jego najnowszym wydawnictwie "Bangers Must Die!". Trzecim prelegentem warsztatów będzie Piotr Figiel, producent muzyczny, liveactowiec i DJ. Piotr pokaże drogę jaką przechodzą jego utwory od wersji studyjno-wydawniczej do Live Actu na scenie.

"Całość warsztatów przygotowana jest tak, że udział mogą wziąć zarówno absolutni nowicjusze jak również zaawansowani producenci - wyjaśnia Paweł Pruski, pomysłodawca cyklu. - Aktualną edycję przygotowaliśmy z myślą o osobach, które lubią modulary i syntezę, a przy okazji chciałyby zobaczyć jak te rozwiązania przygotować pod kątem Live Actu. Bastl Instruments jest uważana za jedną z najbardziej innowacyjnych firm produkujących sprzęt muzyczny na świecie, co ma przełożenie na ich projekty, które sporo wnoszą do świata modularów jak i klasycznych syntezatorów".

 

Warsztaty Beat Tools Open Space

14 października 2017 roku w siedzibie Radia Kraków odbyły się warsztaty produkcji muzycznej Beat Tools Open Space. Po raz drugi podjęliśmy wspólnie temat live actu. Zobaczcie jak minął nam pełen pracy i nauki dzień ;) Autorem zdjęć jest Przemysław Matląg / Lato Pictures / www.facebook.com/latopictures

PROGRAM
 

Warsztaty (Radio Kraków, al. Słowackiego 22)

13.00 - 14.30. Paweł Pruski: Podstawy soundesignu - wybrane typy syntezy.

15.00 - 16.30. Piotr Figiel: Live Act - jak przenieść pomysły ze studio na scenę.

17.00 - 18.30. Panel prowadzony przez Bastl Instruments.

 

Część klubowa (Święta Krowa, Florianska 16)

21.00 - 22.30 Bastl Instruments Showcase

22.30 - 23.30 Minoo (Liva Act)

 

Na warsztaty bowiązują zapisy, które prowadzone są pod adresem mailowym off@raiokrakow.pl.

Warsztaty odbędą się w siedzibie Radia Kraków (al. Słowackiego 22). Na showcase Bastl Instruments oraz Minoo organizatorzy zapraszają do klubu Święta Krowa (Floriańska 16).

Beat Tools Open Space
25 lutego, start 13:00
Radio Kraków + Święta Krowa

https://www.facebook.com/events/655378644585916/

Kontakt:
aneta.hudzik@off.radiokrakow.pl
pawel.pruski@off.radiokrakow.pl
 

Liczba komentarzy: 0