Wtorek, 18 Września 2018

Imieniny: Irmy, Stanislawa, Ireny

Na antenie

Kontakt

12 630 64 54

off@radiokrakow.pl

Koncert HVOB

0

A
A
A
25 października w klubie Zet Pe Te zagra zespół HVOB, czyli Paul Wallner i Anna Müller. Supportował ich będzie Winston Marshall, członek grupy Mumford And Sons!

HVOB

Po wyprzedanym kwietniowym koncercie w warszawskim klubie Niebo, grupa HVOB wraca do Polski, by w październiku wystąpić tu dwukrotnie! Paul Wallner i Anna Müller odwiedzą Kraków (25.10, klub Zet Pe Te) i Poznań (26.10, Klub Tama). Grupie podczas jesiennej trasy koncertowej ponownie towarzyszył będzie Winston Marshall, członek grupy Mumford And Sons!

Premierze drugiego w dyskografii albumu HVOB „Trialog”, towarzyszyła seria wyprzedanych koncertów na wszystkich sześciu kontynentach – m.in. w ramach Burning Man Festival, ich własnej sesji Boiler Room czy występu w paryskiej telewizji ARTE. W tym roku duet wydał swój trzeci album Silk. Płyta, która ukazała się w marcu, to pierwszy krążek wydany nakładem ich własnej wytwórni Tragen Records. To pierwszy raz, gdy HVOB współpracowali z kimś przy tworzeniu albumu: Paul Wallner i Anna Müller napisali i wyprodukowali piosenki na Si l k wraz z wyjątkowym gościem.
Rezultatem ich kooperacji jest nowe i mroczniejsze brzmienie zespołu. Współpraca wykroczyła poza nagranie premierowego materiału i uwzględnia także trasę koncertową. Jej pierwsza, kwietniowa odsłona, była całkowicie wyprzedana. Jesienią HVOB kontynuuje tournee, podczas którego zaprezentuje swoje wizualne i świetlne show łącznie w 26 europejskich miastach, w tym dwukrotnie w Polsce!

Szczegóły wydarzeń:
Kraków: www.facebook.com/events/593041641084173
Poznań: www.facebook.com/events/260288974467949

Bilety na koncerty dostępne poniżej:
Kraków: http://bit.ly/2uRZHvn
Poznań: http://bit.ly/2vFUp9g

HVOB + Winston Marshall
25.10, klub Zet Pe Te
ZAPRASZAMY!Materiał prasowy.

Liczba komentarzy: 0