Poniedziałek, 25 Czerwca 2018

Imieniny: Lucji, Wilhelma, Doroty

Na antenie

Kontakt

12 630 64 54

off@radiokrakow.pl

Krakow Photo Fringe 2017

0

A
A
A
Wszystkie formy fotografii w jednym miejscu, zbiór wybranych wydarzeń, niekonwencjonalność, innowacja, wyjście poza główny nurt. To właśnie Krakow Photo Fringe – festiwal zrzeszający okołofotograficzne inicjatywy na terenie Małopolski, odbywające się równolegle do Miesiąca Fotografii w Krakowie. Więcej – to otwarta i demokratyczna platforma, która rozszerza Miesiąc Fotografii o nowe wątki, pokazując je w formie wystaw, slajdowisk, spotkań, konferencji czy działań interaktywnych.

Fringe, oprócz Krakowa, angażuje pozostałe miasta województwa małopolskiego - między innymi Tarnów. To właśnie w tej miejscowości, z ramienia festiwalu, już po raz trzeci odbędzie się Tarnowski Weekend Fotografii.

Szerokie spektrum wydarzenia kreują również prezentowani artyści, wśród których znajdują się zarówno znani i docenieni twórcy, jak i młodzi, często debiutujący amatorzy. Dzięki Krakow Photo Fringe każdy ma szansę zaprezentować swoją działalność artystyczną szerokiej publiczności, a widzowie otrzymują bardzo aktualny i wielowymiarowy obraz dzisiejszej fotografii.

Warto podkreślić, że w tym roku festiwal odbywa się już po raz piąty – dlatego z przyjemnością zapraszamy do celebrowania urodzinowej edycji Krakow Photo Fringe razem z nami i współpracującymi z nami artystami. Formularz zgłoszeniowy, dostępny na stronie www.krakowfringe.com, można wysyłać do 31 marca br. na adres info@krakowfringe.com.

 

 

Materiał prasowy

Liczba komentarzy: 0