Czwartek, 22 Sierpnia 2019

Imieniny: Cezarego, Tymoteusza

Na antenie

Kontakt

12 630 64 54

off@radiokrakow.pl

Krakowskie Perturbacje vol.2

0

A
A
A
26 stycznia, Zet Pe Te

Tak! Po długim czasie oczekiwań i przygotowań nadszedł czas na kontynuację Krakowskich Perturbacji. Niepokojąca niektórych chwilowa cisza - była tylko ciszą przed nadchodzącą burzą. Vol.2 odbędzie się w o wiele większym lokalu, z jeszcze większym rozmachem, POTĘŻNYM sound systemem zapewniającym festiwalowe brzmienie, a już wisienką na torcie będzie przez wielu oczekiwana zagraniczna gwiazda główna - Delete.

DELETE - Australijski producent i DJ mieszkający na stałe w Holandii tworzący w swoim odmiennym, unikalnym i niesamowicie uderzającym stylu. Jego agresywne dźwięki, którym daleko od nudnego, komercyjnego nurtu, prowadzone przez niemiłosiernie ciężkie kick'i doprowadzają do szaleństwa publiczności tak elitarnych festiwali jak Defqon.1, Q-BASE, Qapital, Dominator, Masters of Hardcore, Hard Bass czy Supremacy. Konsekwentnie zdobywa uznanie miłośników cięższych i bezkompromisowych brzmień na całym świecie.

Genox - Krakowski DJ i producent występujący na takich festiwalach jak Q-Base, Loudness, Rebirth czy Fatality Outdoor, wydający swoje produkcje w takich wytwórniach jak Spoontech czy End Of Line, zaprezentuje ciężkie działa w stylu Raw Hardstyle. Szykujcie czaszki na ostrą jazdę, bo ciśnienie wzrośnie pokaźnie.

DJ Driver - byliśmy świadkami, jak na pierwszej edycji Krakowskich Perturbacji, podczas swojego energicznego seta rozgrzał parkiet do czerwoności. Pod żadnym pozorem nie może go zabraknąć również i na tej edycji.

Chaotic Spirit - DJ i producent z Gdańska. Alias znany wielu miłośnikom Hardstyle, zwłaszcza w Polsce. Głównie ze względu na swoje solowe produkcje, collaby z naszym rodakiem Regainem i choćby z energii jaką emanuje podczas swoich setów, której nie zabraknie na jego występie na Krakowskie Perturbacje vol.2

RAWNESS - DJ pochodzący z Zabrza. Na polskiej scenie aktywny od wielu lat. Współzałożyciel i pomysłodawca pierwszego polskiego duetu "Beat Destroyers" grającego Raw Hardstyle w polskich klubach, a od 2016 roku występujący indywidualnie jako RAWNESS.
Występował na takich wydarzeniach jak: Qapital (Ziggo Dome, Amsterdam, NL), Electrocity Festival, Toxicator Club Edition, Silesia In Love i wiele innych. Mając takie résumé, z pewnością zaspokoi gusta wielu miłośników Raw Hardstyle

Liczba komentarzy: 0