Sobota, 25 Maja 2019

Imieniny: Grzegorza, Urbana, Magdaleny

Na antenie

Kontakt

12 630 64 54

off@radiokrakow.pl

Kultowe Urodziny

0

A
A
A
1 grudnia w Hotelu Forum studio Kult Tattoo Fest z przytupem będzie obchodzić swoje kolejne urodziny!

Formacja - Mr Krime Live Band to zespół powołany do życia przez Wojciecha Długosza, znanego szerzej jako Mr Krime/Late Night Science - krakowskiego dj'a, muzyka, i producenta muzycznego.
Jego powstanie było konsekwencją wspólnych muzycznych sesji odbywających się co jakiś czas w krakowskiej klubokawiarni "Forum Przestrzenie" z inicjatywy W. Długosza właśnie.
Muzyka wykonywana przez "Formacje" nie trzyma się sztywnych ram, i jest wypadkową inspiracji oraz muzycznych fascynacji członków zespołu.
Brzmienie zespołu oscyluje wokól elektrycznego jazzu z elementam m.in hip hopowego groovu spod znaku A Tribe Calle Quest czy J Dilla, fusion, funku, dubu, disco, ale także nowocześniejszych brzmień takich jak neo soul czy broken beat i inne - przez co wymyka się jednoznacznej klasyfikacji.
Zagrają:
Tomasz Nowak - Trąbka
Piotr Bolanowski - klawisze
Robert Szewczuga - bas
Jarek Kulik "Shambalaya" - percussion
Wojciech Długosz ( Mr Krime) - perkusja


Wysokilot Live Band !!!
Jeśli kiedykolwiek byliście w Harris Jazz bar na jamie Wysokiegolotu, na bank wiecie, że energia wyzwalana na tych koncertach, mogła by spokojnie zasilić niewielkie miasto na Podkarpaciu.
Tym razem Wysokilot razem z zespołem, zagości na Kultowych urodzinach, by zabrać Was w niezapomnianą podróż pełną górnolotnych brzmień pełnych Hip hopu, Funku i Jazzu.
Na scenie obok Sabota i GrubeRa, otoczonych przez „żywe instrumenty”, wystąpi laureat Rawa Blues Festiwal Bartosz Przytuła.
Zagrają
Sabot, GrubeR - Rap
Bartosz Przytuła -śpiew
Krzysztof Ropicki - bass ,
Arek Grygo - klawisze
Jakub Mizeracki - gitara
Filip Mozul - Perkusja

Kultowe Urodziny
1 grudnia, godz. 20:00
Hotel Forum

Liczba komentarzy: 0