Środa, 26 Czerwca 2019

Imieniny: Jana, Pawla

Na antenie

Kontakt

12 630 64 54

off@radiokrakow.pl

Laboratorium Stereo #2

0

A
A
A
Zapraszamy was 26 stycznia na drugą edycję Laboratorium Stereo, nowego wydarzenia muzycznego w Krakowie!

Podczas styczniowej imprezy w Klubie Re zagra duet Ogdens'. Tak Trzy szóstki opisały jego debiut: "Znakomity, piwniczny noise rock (ze stonerowymi opiłkami), zgrabnie łączący melodie z chaosem. Jest ogień, jest klasa".

https://ogdens.bandcamp.com/releases
https://www.facebook.com/Ogdens-299608617284278/

Wystąpi też Radosław Kurzeja, o którego albumie "Noce" Bartek Chaciński napisał: "Noce wciągają, ale potem wyprowadzają na manowce. To rodzaj muzyki, która przy pierwszym kontakcie (...) ujmuje konkretem, a za chwilę prowadzi w abstrakcję czegoś, co recenzenci lubią nazywać ambientem, żeby opis muzyki mieć z głowy – bo we ambiencie nie dzieje się zbyt dużo z założenia. Tu dzieje się całkiem sporo. To muzyka zmienna pod względem faktury i bardzo plastyczna...".

https://radoslaw-kurzeja.bandcamp.com/
https://www.youtube.com/watch?v=-FNMMrWyfBM
https://www.facebook.com/kurzeja.radoslaw/

Oprócz koncertów i afterparty z DJ-em Cocteau Prince, chcielibyśmy znów wyjść poza konwencję zwykłego wydarzenia muzycznego. Po raz drugi lokalnie (ale nie tylko!) muzycy wykonają w założonych na jeden wieczór składach zestaw coverów - klasyków polskiej muzyki rozrywkowej, sztanadorowych utworów muzyki niezależnej i rzeczy zupełnie niespodziewanych.

Klub RE // 26.01.2019 // Start: 21:00 // ♥
Materiał prasowy.

Liczba komentarzy: 0