Sobota, 21 Lipca 2018

Imieniny: Daniela, Diany, Wawrzynca

Na antenie

Kontakt

12 630 64 54

off@radiokrakow.pl

Music Trail Festival

0

A
A
A
Devarrow, Owen Meany's Batting Stance i Daniel Spaleniak wystąpią 7 października w Kościelisku! Koncert trójki artystów zakończy tegoroczną edycję Music Trail Festival – sierpniowego i wrześniowego cyklu koncertów.

Kościelisko jest miejscem magicznym, przekonał się o tym każdy, kto choć raz tu zagościł. Jeżeli jednak nigdy tego nie zrobiliście, to dajemy Wam kolejny, świetny powód. Kościelisko bowiem, oprócz doskonałej lokalizacji - mówi się przecież, że jest to "brama do Tatr Zachodnich - przywiązaniu do folkloru i lokalnej tradycji, świetnie rozwiniętej bazy noclegowej, postanowiło w tym roku zrobić coś więcej.

Music Trail Festival to seria sierpniowych i wrześniowych koncertów, które prowadzić Was mają, jak dobrze oznaczony szlak, do październikowego finału. Całość została pomyślana tak, aby muzyka wpisywała sie w wyjątkowość miejsca, krajobrazu, filozofii czasu, który w Kościelisku płynie jakby inaczej, piękniej. Music Trail Festival ma scalać naturę, walory miejsca i wrażliwość artystów.

W sierpniu zabraliśmy Was w podróż z takimi przewodnikami jak: Lor, Rosalie Chatwin, Jakub Kusior, Sasha Boole, Chris Ellys czy Zuza Gadowska. Całość natomiast zakończy koncert Devarrow, Owen Meany’s Batting Stance oraz Daniela Spaleniaka, którzy pojawią się 7 października 2017 na scenie Domu Ludowego, budynku będącego emanacją tego, czym Kościelisko stoi - historycznie, widokowo i klimatycznie.

Devarrow

 

Devarrow

Devarrow to singer-songwriter z Kanady, który znany jest pełnych energii, a jednocześnie intymnych koncertów, na których przeobraża się w gawędziarza. Na scenie występuj solo, jednak dzięki zapętlaniu partii gitary, bębnów i wokali, brzmi jak pełnowymiarowy zespół. Devarrow na koncie ma dwa akustyczne albumy – „The Coast, The Cottage” z 2011roku oraz „The Great Excape” wydany w 2015 roku. Do Kościeliska przywiezie materiał z wydanej wiosną tego roku EP-ki.
 

Owen Meany’s Batting Stance

Owen Meany’s Batting Stance

Owen Meany's Batting Stance to projekt, za którym stoi Daniel Walker. Podobnie jak Devarrow pochodzi z leżącej w północnej Kanadzie Nowej Szkocji. Mimo, że jego podstawowym instrumentem jest także gitara akustyczna, to zamiast rozmarzonych, leniwie płynących utworów, spełnia się z znacznie bardziej energetycznej muzyce, opartej na mocnym wokalu i chwytliwych melodiach. Jego żywiołem są koncerty podczas, których “za pomocą mocnych utworów stara się przebić bańkę oddzielającą zespół od publiczności”. Na koncie ma jedno imienne wydawnictwo wydane w ubiegłym roku.

Daniel Spaleniak

Daniel Spaleniak

25-letni artysta pochodzący z Łodzi. Jego eteryczne, bluesowo-folkowe, ocierające się o oniryzm utwory wzbudziły zainteresowanie na amerykańskim rynku. W związku z tym jego piosenkę „Back Home” można usłyszeć w telewizyjnym kryminalnym serialu „Elementary”, a „Why” w popularnej produkcji „The Path”. Zadebiutował albumem „Dreamers” wydanym trzy lata temu nakładem Anteny Krzyku. Jego kolejny album “Back Home” ukazał się w 2016 roku. Ze swoim materiałem zjechał Polskę wzdłuż i wszerz grając na festiwalach takich jak Open’er, Halfway czy Soundrive.
 

Cykl powstał dzięki współpracy z Polskimi Kolejami Linowymi.

 

Bilety:

do 24.09. - 25 zł

od 25.09. do 06.10. - 30 zł

w dniu - 35 zł

Dostępne na: www.biletomat.pl

www.musictrailfestival.pl

www.facebook.com/musictrailfestival
Materiał prasowy.

Liczba komentarzy: 0