Środa, 20 Lutego 2019

Imieniny: Leona, Ludomira, Zenobiusza

Na antenie

Kontakt

12 630 64 54

off@radiokrakow.pl

Muzyka alternatywna na bulwarze – Off Radio Kraków zaprasza na Wianki 2018!

0

A
A
A
Na polu, nad wodą - tak mówiąc w skrócie będziemy spędzać dzień (i noc!) 23 czerwca. Specjalnie dla Was rozkładamy scenę muzyczną na Bulwarze Kurlandzkim, znanym dobrze z atmosfery sprzyjającej relaksowi. Wystąpią na niej polscy wokaliści, muzycy i DJ-e, których łączy świeże i bezpretensjonalne spojrzenie na muzykę. Scena dzienna, która startuje od 14:00, to duety i solowe projekty - Erith, Patrick The Pan (wyjątkowo w duecie!), NYK (w specjalnym projekcie z Marcinem Gągolą) oraz Vittuma. Wieczorem natomiast przenosimy się na pokład Barki. W parkietowy klimat wprowadzi nas krakowski kolektyw Deep Impact w składzie: Eta Hox, Robek i Flea. Noc należy do stołecznego kolektywu Move Move, czyli Oli Teks i Cyryla, których znakiem rozpoznawczym jest wspaniała energia i eklektyczne podejśćie do muzyki. Organizatorem wydarzenia jest Krakowskie Biuro Festiwalowe.

TIME-TABLE:


Scena dzienna

14:00 NYK (Adam Nyk & Marcin Gągola)

15:00 VITTUMA

16:00 ERITH

17:00 PATRICK THE PAN (w duecie!)

 

Górny pokład Barki

18:00/22:00 DEEP IMPACT: Eta Hox, Robek & Flea

 

Dolny pokład Barki

22:00/6:00 MOVE MOVE: Ola Teks & Cyryl

Off Radio Kraków zaprasza na Wianki 2018!

ERITH

 

W ciągu swojej dwuletniej kariery Erith zagrała na takich festiwalach, jak Malta, Europejskie Targi Muzyczne CJG, Spring Break, Ars Cameralis, czy Soundrive Festival. Ma na koncie ponad 100 koncertów klubowych w Polsce i kilka za granicą, m.in. w Lipsku, Ostrawie, we Lwowie i na Samsara Festival Europe (Węgry).

 

Podczas występów na żywo Erith nawiązuje świetny kontakt z publicznością, którą podczas występu wciąga do swojego magicznego świata. 23-letnia artystka loopuje poszczególne sample, do których dogrywa instrumenty, śpiewa, a jej znakiem rozpoznawczym jest charakterystyczny taniec.

www.facebook.com/erithiu

 

PATRIC THE PAN

Amerykanie z podziwem mówią o takich: self-made man. Piotr Madej skomponował, zagrał, zaśpiewał i nagrał swój debiutancki album w zaciszu swojego krakowskiego pokoju, ale to wystarczyło, by zachwycić najpierw internetowych poławiaczy muzycznych skarbów, a w dalszej kolejności media i publiczność najważniejszych festiwali, od Open’era po OFF. Nic dziwnego: takie połączenie kompozytorskiego talentu i wrażliwości często się nie zdarza. "...niczym jak liśćmi" rozwija to, co zostało zapoczątkowane przez Patricka na jego debiutanckim albumie.

www.facebook.com/patrickthepan
 

VITTUMA

Jednoosobowy projekt Magdy aka Vittumy znanej z nikomu nieznanych projektów, takich jak: Gina Deep, Shape Of My Fall, Antena Error oraz LØVTE. Piosenki Vittumy są mieszanką damskiego EMO i subtelnej, ascetycznej elektroniki.
Znajduje też dla swoich piosenek ciekawe i spójne scenerie, na przykład blokowiska, między którymi rozkłada swój skromny sprzęt, zaprasza mieszkańców i koncertuje. Mały ładunek sprzętowy vs. duży ładunek emocjonalny.

www.facebook.com/vttuma

 

NYK

Trzonem zespołu jest Adam Nyk – wokalista i improwizator. Podczas OFF Wianków Adam zaprezentuje specjalnie przygotowanym projekt muzyczny, a towarzyszył mu będzie basista - Marcin Gągola.

www.facebook.com/pg/NYK-566125110263736

 

DEEP IMPACT: Eta Hox, Robek, Flea

Kolektyw DJ-ski, który zajmuje się także organizowaniem cyklu imprez o tej samej nazwie. Aktualnie w skład ekipy wchodzą: Robek, Flea, Eta Hox i Optik. Przez 6 lat swojej działalności gościli w Krakowie znakomitą większość polskich DJ-ów i producentów związanych ze sceną muzyki elektronicznej. Dodatkowo dzięki projektowi Deep Impact Presents, zaprosili do Krakowa takich przedstawicieli światowej sceny jak: Mikkel Metal, Fluxion, Dadub, Refracted, Shaded Explorer czy Deepbass. Wisienką na torcie jest seria podcastów, które nagrywają dla nich artyści goszczący podczas cyklu lokalnych imprez. Stylistycznie Deep Impact obraca się wokół głębokiej, przestrzennej i zdubowanej odmiany techno.

www.facebook.com/DeepImpactKrakow

https://soundcloud.com/deepimpaktkrakow

https://soundcloud.com/etahox

https://soundcloud.com/jah-flea

https://soundcloud.com/robek_deep_impact

 

OLA TEKS / MOVE MOVE

Ola Teks DJka, miłośniczka płyt winylowych, członkini kolektywu Move Move oraz inicjatorka cyklu Move Mózg. Jej znakiem firmowym jest muzyczny eklektyzm - potrafi z sukcesem łączyć delikatniejsze brzemienia house'u z mrocznym, potężnym techno; nie stroni, z jednej strony - od melodii i analogowych brzmień, z drugiej - pociętych wokali i intrygujących dźwięków. Ola jest odpowiedzialna za cykl imprez MOVE MÓZG w warszawskim Mózgu, który ma juz swoja stała, wierną publikę . Wydarzenie kładzie bardzo duży nacisk zarówno na kwestie muzyczną, jak i wizualną. Jej głównym celem jest uszczęśliwiać poprzez muzykę i dzielić się nią z ludźmi.
http://soundcloud.com/olaszyma-ska
http://www.residentadvisor.net/dj/olateks
 

CYRYL / MOVE MOVE

Od ponad 10 lat za gramofonami. Promotor odpowiedzialny za szereg wydarzeń spod szyldu Move Move i Move Mózg. Jego sety można usłyszeć w klubach w całym kraju jak również Berlinie, Tel Avivie, Moskwie, Pradze czy Londynie.
Winylowy digger - nie ogranicza się do jednego gatunku, dlatego w jego setach spodziewać się można szerokiego przekroju muzycznego.

https://soundcloud.com/cyryl

https://www.residentadvisor.net/dj/cyryl

Liczba komentarzy: 0