Poniedziałek, 16 Września 2019

Imieniny: Edyty, Korneliusza, Cypriana

Na antenie

Kontakt

12 630 64 54

off@radiokrakow.pl

OFF Wianki przy Pompie - ogłaszamy line-up!

0

A
A
A
OFF Radio Kraków po raz kolejny staje się częścią Wianków – krakowskiego Święta Muzyki. Tym razem nasza scenabędzie nosić nazwę OFF Wianki przy Pompie i zostanie zlokalizowana nieopodal Kawiarni Teatralnej, na Scenie przy Pompie. To plenerowe, a jednocześnie kameralne miejsce wypełnione zostanie niezwykle różnorodną muzyką: od tanecznych setów didżejskich po zaskakujący miks elektroniki z żywymi instrumentami – perkusją i harfą.

Koncerty na Scenie przy Pompie otworzy dronowo-ambientowym setem Eta Hox – krakowska didżejka, dziennikarka radiowa oraz promotorka, która współtworzyła m.in. techno kolektyw Deep Impact i od wielu lat związana jest z miejscową sceną muzyki elektronicznej. Zupełnie inną muzyczną wrażliwość przejawiają Agnieszka Grela-Fedkowicz (harfa, elektronika) i Wojciech Fedkowicz (perkusja, elektronika). Ich projekt Fedkowicz Duo to mieszanka muzyki współczesnej i elektroniki, z pobrzmiewającymi echami klasyki, minimalizmu czy improwizacji. W równie eklektycznym duchu gra trio Kroki, które czerpie jednak z zupełnie innych źródeł – prezentowana przez zespół mieszanka jazzu, soulu czy indie rocka z eksperymentalną elektroniką skutecznie zachęca do tańca. Wieczór przy Kawiarni Teatralnej zamknie Zeu5 – płocki DJ, producent i miłośnik winyli, który serwuje swoje sety w najważniejszych klubach w Polsce, uraczy nas staranną selekcją brzmień deep techno i dub techno.

Wianki w Krakowie już po raz szósty odbędą się w formule nawiązującej do francuskiego wydarzenia „Fête de la Musique”. Impreza nie tylko prezentuje muzykę w wielu zakątkach miasta, ale też po raz kolejny stawia na różnorodność artystów – odzwierciedlającą aktualny stan polskiej sceny muzycznej. Jak co roku, również i tym razem wszystkie wydarzenia związane z Wiankami – Świętem Muzyki będą bezpłatne i otwarte dla wszystkich.

Zapraszamy 22 czerwca na Scenę przy Pompie (obok Kawiarani Teatralnej). Zaczynamy od 18:00! Współorganizatorem wydarzenia jest Krakowskie Biuro Festiwalowe.

FB: https://www.facebook.com/events/443433979562128

Liczba komentarzy: 0