Sobota, 21 Lipca 2018

Imieniny: Daniela, Diany, Wawrzynca

Na antenie

Kontakt

12 630 64 54

off@radiokrakow.pl

Remont Basu w ZetPeTe

0

A
A
A
Między 30 września a 1 października klub ZetPeTe uruchamia pierwsze połączenie na linii Kraków-Kosmos!

Rok temu dwóch śmiałków znanych krakowskiej publice pod pseudonimami Cool Bid i Gretzky wpadło na szalony pomysł. A gdyby tak tchnąć nowe życie w krakowska scenę Drum and Bassu w industrialnej pofabrycznej przestrzeni przy ul. Dolnych Młynów? Plan był śmiały, ale historia docenia odważnych. Ikar spalił skrzydła, bo zbyt zbliżył się do Słońca- my nie ryzykujemy. Nasz wahadłowiec kieruje się w zupełnie innym kierunku- on już krążył po orbicie okołoziemskiej na poprzednich edycjach, tym razem przekroczymy wszelkie granice wyruszając wprost w nieznane, wprost w kosmiczną przestrzeń, gdzie przez kilkanaście godzin będziemy poruszać się w najlepszej galaktyce Drum and Bass. Wszystkie silniki sprawdzone, zbiorniki paliwa pełne 13 członków załogi gotowych aby zadbać o Wasze wyjątkowe doznania muzyczne i bezpieczeństwo na pokładzie więc... ZetPeTe odpala pierwsze połączenie na linii Kraków-Kosmos!!
Zaraz! Czy wszyscy już na pokładzie?!

Poznajcie załogę:

Pokład 0:

All Style Drum and Bass
Pierwsi Oficerowie, piloci wahadłowca, kosmiczni specjaliści:

The Upbeats
Pochodzące z Nowej Zelandii super duo Dj-ów i Producentów DNB czyli Jeremy Glenn i Dylan Jones (albo jak kto woli Terror Snake i Downie Wolf ;)). Muzyka, którą tworzą pozwala przenieść się na nowozelandzkie stepy, po których szybkim krokiem w rytm DnB tuptają sobie ptaki Kiwi.
https://www.facebook.com/theupbeats/?fref=ts
https://soundcloud.com/theupbeats

Aphrodite
Tego gościa chyba nikomu nie należy przedstawiać, ale gdyby jednak Gavin King- DJ, producent. Zmieniał się jak kameleon- kiedyś był Alladinem, Amazonem II. Tworzy od 1995 roku. Co mówi o muzyce, którą kocha? „Od zawsze go uwielbiałem, prawdopodobnie kochałem ten gatunek jeszcze zanim dowiedzieliście się o jego istnieniu.”
https://www.facebook.com/djaphrodite/?fref=ts
https://soundcloud.com/dj-aphrodite

Ravager
Jacek Siedlaczek- polski Dj i producent DNB, jako jeden z nielicznych za swoje doskonałe dźwięki doceniony także poza granicami naszego kraju. Już dwukrotnie spotkał się z nami w ZetPeTe jednak jesteśmy pewni, że i tym razem przygotuje coś wyjątkowego ♥
https://soundcloud.com/ravager
https://www.facebook.com/RavagerDNB/?fref=ts

Specjaliści misji poziomu 0:

Partizans Crew
Chyba najprężniej obecnie działający obecnie kolektyw Dj-ski zajmujący się nie tylko graniem, ale także promowaniem i organizowaniem imprez DNB w Polsce. Jak to w życiu od powstania przeszedł wiele zawirowań składowych, aby teraz tworzyć 7-emkę wspaniałych z czego kilku potowarzyszy na scenie pierwszym oficerom misji:

Buła
Przygodę z Drum and Bassem rozpoczął z drugiej strony, jako stały bywalec krakowskich legendarnych klubów: Roentgen i Strefa 22. Od 2009 roku śmiało wyczarowuje najbardziej sobie ulubione mroczne kompozycje.
https://www.facebook.com/BulaPartizans/?fref=ts

C-Fly
W jego przypadku powiedzenie: człowiek orkiestra nabiera zupełnie nowego znaczenia. Skrzypce, perkusja, rock, blues, aż wreszcie muzyka elektroniczna. Od 2001 roku prężnie tworzy, by zachwycać publiczność swoimi mixami.
https://www.facebook.com/partizanskru/

Cool Bid
Nie ma dla niego rzeczy niemożliwych! Uparty w dążeniu do swoich celów, małymi krokami, aż do wielkiego Bum (!) doprowadził swój cykl. Nonszalancki w życiu i na scenie- takie są też sety, które tworzy.
https://www.facebook.com/partizansdj/?fref=ts

Magnetic
Jego ksywa nie wzięła się znikąd- jego mixy przyciągają słuchaczy do siebie tak jak to przeciwległe bieguny. Sety, które tworzy są pozytywne, radosne i pełne energii.
https://www.mixcloud.com/magnes/

Mc JBM
Magik mikrofonu, mistrz słowa i ciętego żartu. Pasjonat muzyki, członek Partizans Crew.
https://www.facebook.com/partizanskru/

Dj Gretzky
Człowiek renesansu, potrafiący porwać swoimi dźwiękami nawet najbardziej opornych zawodników. Mistrz precyzji i trudnych melodii. Żadnemu szanującemu się krakowskiemu imprezowiczowi nie trzeba go przedstawiać.
https://www.facebook.com/djgretzky/?fref=ts

Pokład +2 - Techno / rave / acid
Nasz wahadłowiec posiada nie jeden, a dwa pokłady- wszystko po to, żeby zapewnić jak najlepsze wrażenia, najbardziej wymagającym imprezowiczom. Drodzy pasażerowie, poziom +2 to wybuchowa mieszanka najlepszej selekcji dźwięków w klimacie: Techno/ Rave/ Acid. Nie zgubcie się w naszej rakiecie- droga do tego wymiaru prowadzi tajemnym przejściem z sali koncertowej.

Kosmiczni elektrotechnicy:

VTSS [BTS / wwa]
Dj-ka i producentka z Warszawy- związana ze składem Behind the Stage. Wierna analogowemu nośnikowi, tworzy nieprzewidywalne brzmienia, którymi charakteryzuje się każdy jej set.
https://soundcloud.com/vitiosus

Sierra Cosworth [SZOK / ktw]
Ojciec Szoku, magnat śląskiego DnB, zadeklarowany miłośnik szeroko pojętego 4x4. Sety, które tworzy zasysają (każdego!) niczym czarne dziury z najdalszych klubowych przestrzeni prosto na dancefloor.
https://www.facebook.com/sierracosworth92/

DJ Kubok [VVT / VIELD]
Tego gościa nikomu chyba nie trzeba przedstawiać- Dj, promotor, producent- artysta spełniony! Panicz techno, kolekcjoner ortalionów, miłośnik lat 90- tych, najwierniejszy fan Scootera.
https://soundcloud.com/vield
https://soundcloud.com/veni-vidi-techno

Ultraviolent [VVT / VIELD]
Pod tym intrygującym pseudonimem ukrywa się kolejny artysta kompletny. Jego sety zawierają w sobie zarówno najzimniejsze bity z Detroit, najbrudniejsze z Chicago, by docierać prosto do słonecznej Italii. Miłośnik wszelkich gatunków muzycznych- zna się zarówno na śląskich piosnkach powstańczych jak i mongolskich śpiewach gardłowych
https://soundcloud.com/vield
https://soundcloud.com/veni-vidi-techno

Projekt graficzny @ Kasia Grochowska https://www.facebook.com/kgrochowskaa?fref=ts


30.09, godz. 21:00 - 1.10, godz. 9:00
Remont Basu
ZetPeTe

Zapraszamy!
Materiał prasowy.

Liczba komentarzy: 0