Środa, 20 Marca 2019

Imieniny: Klaudii, Eufemii, Maurycego

Na antenie

Kontakt

12 630 64 54

off@radiokrakow.pl

SO FLOW + THE HIGH CORPORATION (CZ) | ALCHEMIA

0

A
A
A
27 października, godz. 20:00

SO FLOW

SO FLOW

Wracają do Krakowa z materiałem z albumu "Parallels" w nowej wersji. Zespół uchyli rąbka tajemnicy i zaprezentuje fragmenty nowego materiału, nad którym obecnie pracuje dniami i nocami! A wszystko to w oprawie wizualizacji!

So Flow to sample z płyt winylowych i szeroki sześcioosobowy skład. Syntezatory, gitary, żywa perkusja oraz MPC. Całość spaja magnetyzujący głos wokalistki Karoliny Teernstra.

W ciągu dwóch ostatnich lat zespół zagrał między innymi koncert w studio Agnieszki Osieckiej w Radiowej Trójce oraz był gościem Hirka Wrony w audycji Polski Bit. Wystąpił podczas V edycji OFF Sceny w ramach 11. edycji Netia Off Camera wraz z brytyjskim Lazy Habits, dwukrotnie pojawił się na Slot Art Festival, a także Artloop w Sopocie, Mysłowickiem AlterFest, Jazz Night, czy Songwriter Łódź Festiwal. Na koncie So Flow jest również EP "Live Sessions" z którego pochodzi utwór "The River".

Przy współpracy z Vintage Sessions powstał obraz do utworu "Kalahari" z albumu Parallels -> https://www.youtube.com/watch?v=ZYvdEYPYFVA

THE HIGH CORPORATION (CZ)

Historia zaczyna się od spotkania córki kaznodziei i fanatyka pokręconych bitów. Niezwykły skład został dopełniony przez klasycznego gitarzystę oraz adepta niskich częstotliwości i soulowych groove’ów. We wspólnym poszukiwaniu wielobarwnej palety brzmień eksplorują najgłębsze zakątki muzycznej wyobraźni.

Zespół supportował takich artystów jak Nneka, Selah Sue, Akua Naru. Zagrali podczas festiwalu Metronome Prague, Beseda u Bigbítu, Valley of Arts Hungary i V4 Theatre Festival Hungary.

The High Corporation - Maj in June
https://www.youtube.com/watch?v=KMOyJ6CaqXg&frags=pl%2Cwn


SO FLOW + THE HIGH CORPORATION (CZ)
27.10, GODZ. 20:00
ALCHEMIA
bilety: https://alchemia.com.pl/program/so-flow-the-high-corporation-cz/

 

Liczba komentarzy: 0