Sobota, 25 Maja 2019

Imieniny: Grzegorza, Urbana, Magdaleny

Na antenie

Kontakt

12 630 64 54

off@radiokrakow.pl

START KRK UP

0

A
A
A
Zbliżający się START KRK UP – Krakowski Tydzień Startupów (17-19.10) już po raz czwarty połączy lokalną społeczność związaną ze startupami, przedsiębiorczością i środowiskiem kreatywnym. Fundacja Wspierająca #OMGKRK wspiera cały program wydarzeń, w tym realizuje trzy szczególne wydarzenia dla Społeczności, na których warto się pojawić.

W środę, 17 października odbędzie się OMGKRK Academy #9: The Future Of Business with Digital University. Jak pozostać w czołówce w dobie zmian spowodowanych nowymi technologiami? Zaproszeni goście postarają się wyposażyć nas w mentalność i umiejętności potrzebne do pomyślnej nawigacji w przyszłości.

W czwartek, 18 października pierwszą rocznicę obchodzi Entrepreneur Club - cykl wydarzeń, który powstał podczas Krakowskiego Tygodnia Startupów 2017. Zapraszamy na Entrepreneur Club #4: Up To Date Festival, Going App & Off Radio organizowany przez Fundację Wspierającą #OMGKRK we współpracy z kultowym klubem Szpitalna 1. Entrepreneur Club to flagowy cykl spotkań, którego misją jest inspirowanie i kształcenie kolejnego pokolenia twórców i przedsiębiorców.

W piątek, 19 października odbędzie się druga edycja Wawel Dragons Cave Pitch II. To szczególne wydarzenie, które tworzy platformę dla najbardziej obiecujących startupów, które zyskają popularność, otrzymają cenny feedback od inwestorów i wsparcie w postaci nagród. Chcesz wygrać? Zgłoszenia startupów są przyjmowane tylko do 7 października!

Liczba komentarzy: 0