Poniedziałek, 25 Czerwca 2018

Imieniny: Lucji, Wilhelma, Doroty

Na antenie

Kontakt

12 630 64 54

off@radiokrakow.pl

Wszyscy bądźmy Rycerzykami! Wesprzyj nagranie drugiej płyty krakowskiego zespołu

1

A
A
A
Trwa akcja na platformie Polak Potrafi, gdzie zespół Rycerzyki zbiera fundusze na nagranie drugiej płyty. Dla wspierających przygotowali wyjątkowe, rycerzykowe nagrody. Wśród nich znajdziecie m.in. owocowo-kosmiczne koszulki, plakaty, grę karcianą "Mary", płyty, magiczny kalejdoskop, wejściówki na koncerty i lekcje śpiewu.

Link do akcji na Polak Potrafi:  polakpotrafi.pl/projekt/rycerzyki-plyta

 

Rycerzyki piszą o swoje akcji tak:

„Świat drobiazgów opisywany przez Gosię, niepozornych wypadków, które zdarzają się bohaterom piosenek, to wgląd do wielkich spraw codzienności. Czasem rodem z krainy łagodności, innym razem spędzających sen z powiek. Baśniowy świat, radosne piosenki - to określenia, którymi najczęściej opisywano naszą debiutancką płytę “Rycerzyki”. “Pop” rozumieliśmy wtedy w jego najbardziej pierwotnym znaczeniu: jako ucieczkę od rzeczywistości, potrzebę zaklęcia w muzyce szczęścia i beztroski. Zaserwowaliśmy sobie i słuchaczom eskapistyczny powrót do dzieciństwa i wewnętrznego świata fantazji. W podróży, w którą chcemy Was zabrać po raz drugi, nie będzie już tak perlisto. Choć nie rezygnujemy z rycerzykowego brzmienia, to muzycznie odkrywamy ciemniejszą stronę fantazjowania. Jeśli znów udamy się w baśniowy las, nie będzie to wygładzony Disney, a bracia Grimm na surowo.

Rycerzyki to nie żołnierzyki, one nie walczą - napisał o nas kiedyś jeden z portali muzycznych. Choć rzeczywiście jesteśmy łagodni w usposobieniu, to tym razem chcemy zawalczyć. O wyborne brzmienie naszego drugiego albumu i komfort naszej pracy. Głęboko wierzymy, że nam w tym pomożecie! Wszyscy bądźmy Rycerzykami.”Tutaj możecie sprawdzić, na co dokładnie zostaną przeznaczone zebrane przez Rycerzyków fundusze, zapoznać się z listą nagród i wesprzeć akcję: polakpotrafi.pl/projekt/rycerzyki-plytaAkcja potrwa do 28 marca, ale już teraz warto pomyśleć o wpłacie – niektóre z nagród są limitowane.

 

Materiał prasowy

Liczba komentarzy: 1

igor

Wtorek, 21 Lutego 2017, 13:54

Świetny zespół, swietna akcja! <3

Odpowiedz