Sobota, 25 Maja 2019

Imieniny: Grzegorza, Urbana, Magdaleny

Na antenie

Kontakt

12 630 64 54

off@radiokrakow.pl

„Wybierz lepszy start w przyszłość”

0

A
A
A
24 maja, między godziną 9:00 a 14:00 odbędą się Targi Pracy Uniwersytetu Pedagogicznego!

Tegoroczne spotkanie adresowane jest w szczególności do studentów i absolwentów małopolskich uczelni. Podczas targów będzie można spotkać przedstawicieli firm, poznać ich aktualne oferty pracy, praktyk i staży. Wśród wystawców zaprezentują się m.in. firmy z branży: IT, outsourcingu, consultingu, fintechu, doradztwa technicznego oraz agencje marketingowe.

Osoby myślące o założeniu własnej firmy będą miały możliwość wzięcia udziału w dyskusji z przedstawicielami Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości o korzyściach wynikających z założenia własnego biznesu.

W specjalnie przygotowanym punkcie konsultacyjnym uczestnicy uzyskają bezpłatne porady w zakresie tworzenia dokumentów aplikacyjnych.

Organizatorem Targów Pracy jest Akademickie Biuro Karier Uniwersytetu Pedagogicznego oraz Niezależne Zrzeszenie Studentów UP.

Tegoroczne Targi Pracy są organizowane w ramach projektu „UProgu Kariery” realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój Działanie 3.1. Kompetencje w szkolnictwie wyższym.

Więcej informacji na stronie www.abk.up.krakow.pl

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.Targi Pracy Uniwersytetu Pedagogicznego „Wybierz lepszy start w przyszłość”
24 maja, godz. 9:00-14:00
Uniwersytet Pedagogiczny, ul. Podchorążych 2

Liczba komentarzy: 0