Czwartek, 13 Grudnia 2018

Imieniny: Lucji, Otylii

Na antenie

Kontakt

12 630 64 54

off@radiokrakow.pl

Złota Jesień + Laxity |Re

0

A
A
A
Shoegaze, garage punk, dream pop i hardcore punk - taka muzyczna mikstura eksploduje 10 marca w klubie Re w wyniku połączenia sił Złotej Jesieni i Laxity. Nie może Was tam zabraknąć!

Złota Jesień - założona w internecie przez trójkę ziomków wkręconych w noise rock i outsider music. Regularnie grają od 2012 r., poza Złotą tworząc aktywnie warszawskie podziemie kojarzone z Eufemią, Chmurami, labelami enjoy life i Jasień, cyklami imprezowymi Niemy Dotyk, Impro Miting i Emotional Squad, a także zespołami Sierść i Anatol. Wydali singla, epkę oraz dwa albumy. Grają w szóstkę w celu skomplikowania życia sobie i innym (jeszcze bardziej). Najnowszy, wydawany w marcu tego roku przez Lado ABC, nosi tytuł "W tobie nie jestem sobą". Stylistyka zespołu, od shoegaze'owych początków i poprzez garage punk czy dream pop ma pretensje do bycia ryjącą banię soniczną huśtawką z nutą udawania, że czytało się Delueze'a (albo co gorsza, nie udawało sie nic zupełnie, w ogóle).

https://zlotajesien.bandcamp.com/
https://youtu.be/dnuxEoijOhQ


Laxity - debiutujący skład warszawsko/krakowski grający zdeformowany hardcore punk. Grają ziomki z takich składów jak Kaseciarz czy Glamour. Na razie bez nagrywek, bez fotek, za to z obietnicą granicznego przeżycia koncertowego.


Złota Jesień + Laxity
10 marca, godz. 20:00
klub Re
Zapraszamy!
Materiał prasowy.

Liczba komentarzy: 0