Poniedziałek, 16 Września 2019

Imieniny: Edyty, Korneliusza, Cypriana

Na antenie

Kontakt

12 630 64 54

off@radiokrakow.pl

Złota Jesień + Sierść

0

A
A
A
Front Row Heroes i Klub RE zapraszają Was na koncert Złota Jesień + Sierść!!!

ZŁOTA JESIEŃ (WARSZAWA):
Niezdrowo intensywny skład z Warszawy mieszający jazgotliwego noise punka z heroinowym dream popem z wpływami elektroakustycznej improwizacji, garage rocka i innych snobistycznych gatunków. Wydali singiel "Młynów" (własnym sumptem, 2014), LP "Girl Nothing" (Jasień/Instant Classic, 2015) i EP "Czyściec" (Jasień, 2016). Częstym rezultatem ich koncertów są uszkodzenia ciała lub sprzętu. Inspirują się takimi składami jak Thinking Fellers Union Local 282, The Dead C, Swans, Sun City Girls. Członkowie zespołu działają solowo na różnych polach obejmujących awangardę, footwork, granie imprez z dziwną muzyką taneczną i free jazz.

"Czasem w środku utworu obcy zgrzyt, wcinka. Gra zespołu robi wrażenie straceńczej, niebezpiecznej. (...) „Girl Nothing” to materiał do nauki dla muzyków i nie tylko. Złota Jesień odwraca się od Sonic Youth, od metody wypełniania treścią formy zwrotka-refren i odpadania od niej w improwizację, a potem grzecznego powrotu do porządku. Tu nie wiadomo, co się wydarzy." Jacek Świąder, Gazeta Wyborcza

www.zlotajesien.bandcamp.com
www.fb.com/zlotajesien


SIERŚĆ (ŁÓDŹ/OTWOCK):
Zaczynali od prymitywnego, korzennie punkowego black metalu, by wypracować sobie własny transowy styl, określany przez nich jako "nausea black punk". Wydali dwa LP: "Sierść Sierść Sierść" (Jasień, 2015) oraz tegoroczne "It's Easy" (Enjoy Life, 2016). Dyskografię dopełnia koncertowa kaseta "Spoko, że wszyscy umrzemy", wydana w zeszłym roku w BDTA. Ich domeną są skrajnie ciężkie, porażające koncerty. Proszą, by zbyt wiele o nich nie pisać.

www.siersc.bandcamp.com
https://www.facebook.com/sierscsierscsiersc

 

Klub Re, ul. Świętego Krzyża 4
12 listopada o godzinie 20:00

 

Materiał prasowy

Liczba komentarzy: 0