Niedziela, 21 Lipca 2019

Imieniny: Daniela, Diany, Wawrzynca

Na antenie

Kontakt

12 630 64 54

off@radiokrakow.pl

LIZARD 24 – KUP TERAZ!

0

A
A
A
24 numer Lizard Magazynu - pisma dla miłośników rocka, jazzu i wszelkiej dobrej muzyki.

http://lizardmagazyn.pl/bez-kategorii/lizard-magazyn-24

 

 

Lizard to jedyne polskie czasopismo poświęcone szeroko rozumianej muzyce progresywnej. Nasi autorzy poszukują i opisują wszystko co w muzyce świeże, ciekawe i twórcze, zarówno w przeszłości jak i w teraźniejszości.

Interesuje nas zarówno dorobek twórców o ugruntowanej pozycji, takich jak: Pink Floyd, King Crimson, Jimi Hendrix, Miles Davis, Herbie Hancock, Howlin’ Wolf, jak i szeroko pojęty napływ świeżej krwi. Sięgamy na półki z rockiem progresywnym, psychodelią, klasycznym rockiem, krautrockiem, muzyką fusion, jazz-rockiem, jazzem, free, funkiem, bluesem, soulem, muzyką elektroniczną i post-rockiem. Zasadniczo interesuje nas dobra muzyka.

Siła i piękno muzyki tkwią w jej różnorodności – dokładamy wszelkich starań, aby nasz magazyn czerpiąc z bogactwa i zróżnicowania artystycznego przyciągał i zachęcał również urozmaiconą tematyką. Wierzymy, że dla fanów dobrej muzyki podziały gatunkowe to rzecz drugorzędna.

Zapraszamy do lektury kolejnych numerów naszego kwartalnika oraz regularnego odwiedzania naszej strony internetowej. Znajdziecie na niej recenzje i artykuły, które uzupełniają drukowane teksty, jak również rzeczy przygotowywane wyłącznie z myślą o internecie. Znajdziecie nas także na portalu Facebook – tam możecie pisać i brać udział w konkursach.

 

Materiał prasowy

Liczba komentarzy: 0