Sobota, 28 Listopada 2020

Imieniny: Leslawa, Zdzislawa, Stefana

Na antenie

Kontakt

12 630 64 54

off@radiokrakow.pl

Wywiady, sety DJ'skie i bilety na najlepsze koncerty. Od 7 października rusza Studio Unsound!

1

A
A
A
Po raz kolejny zapraszamy Was na poranki z festiwalem Unsound! W naszym studiu będziemy rozmawiać z artystami, grać dla Was sety DJ'ski i rozdawać zaproszenia na wieczorne koncerty. Nie zabraknie podsumowań, zapowiedzi, relacji oraz Waszych festiwalowych wrażeń.

Motywem przewodnim festiwalu Unsnound 2019 jest "Solidarity". Podczas licznych paneli dyskusyjnych, projkecji filmowych, wystaw, warsztatów, koncertów i wydarzeń klubowych uczestnicy będą zastanawiać się nad ideą dzisiejszej solidarności. Cały program festiwalu możecie znaleźć na stronie www.unsound.pl. Przypomiamy również rozmowę z Łukaszem Warną-Wiesławskim, współkóratorem wydarzenia, który wyjaśnia powód wyboru tegorocznego hasła festiwalu.

My natomniast zapraszamy Was do codziennego słuchania Studia Unsound, które zagości na antenie OFF Radia Kraków między 7 a 11 pażdziernika. Od godziny 10:00 Aneta Hudzik i Ania Prokop porozmawiają z artystami, podsumują kolejne dni i rozdadzą bilety na wieczorne wydarzenia muzyczne. Natomiast od 11:00 zapraszamy na godzinne sety DJ'ski, grane prosto z naszego studia!

Pamietajcie, że możecie słuchać nas również przez aplikację Radia Kraków!

Liczba komentarzy: 1

Sobota, 5 Października 2019, 09:58

Super inicjatywa, będę słuchać! PS. Współkóratorem czy współkuratorem?

Odpowiedz