Piątek, 27 Listopada 2020

Imieniny: Waleriana, Wirgiliusza, Maksyma

Na antenie

Kontakt

12 630 64 54

off@radiokrakow.pl

Gdy Polaczek spotyka Pepika. Rozmowa o Czechach i Polakach.

0

A
A
A
Czy Polacy i Czesi znają się od podszewki? Czy to, co bliskie, może być egzotyczne? Najdłuższa polska granica to ta z Czechami. Podobno tak naprawdę przebiega w naszych głowach. Open Eyes Economy zaprasza na pierwsze spotkanie z cyklu "Neighbours", które odbędzie się 11 czerwca w krakowskim klubie Hevre.

O Polakach i Czechach porozmawiają: David Černý – czeski rzeźbiarz, ks. Zbigniew Czendlik – polski duchowny pracujący w Czechach, Jolanta Dygoś – dyrektorka festiwalu Kino na Granicy, Anna Maślanka – bohemistka i blogerka oraz Pavel Peč – tłumacz literatury polskiej na język czeski. Rozmowę poprowadzi Łukasz Grzesiczak – politolog i czechofil.

Ma natomiast zapraszamy na antenę OFF Radia Kraków. Do porannych audycji OFF/ON zaprosiliśmy pomysłodawców i współorganizatorów cyklu.

7 czerwca o 10:00 gośćmi Kuby Śliwińskiego będą Mateusz Zmyślony - pomysłodawca oraz organizator cyklu "Neighbours" oraz Łukasz Grzesiczak - politolog i czechofil, który poprowadzi pierwsze spotkanie z cyklu.
11 czerwca o 10:00 Aneta Hudzik porozmawia z Szymonem Matlągiem i Joanną Kowieską - współorganizatorami cyklu "Neighbours".


Wstęp na wydarzenie wolny, rejestracja: www.oees.pl/neighbours

 

Liczba komentarzy: 0