Środa, 28 Lipca 2021

Imieniny: Aidy, Marceli, Wiktora

Na antenie

Kontakt

12 630 64 54

off@radiokrakow.pl

Literacka Kavka nowym głosem na antenie OFF Radia Kraków!

0

A
A
A
Georgina Gryboś-Szczepanik poprowadzi poranną audycję OFF/ON w czwartki, od 9:00 do 12:00. Premierowa audycja już 4 lutego!

Georgina Gryboś-Szczepanik od lat prowadzi blog, na którym pisze o książkach Literacka Kavka. Od 2018 roku opowiada też o literaturze w podcaście. Na co dzień pracuje jako redaktorka w wydawnictwie, zajmując się literaturą dziecięcą. Fanka picturebooków i opowiadania obrazem. Relaksuje się w muzeach, kocha teatr. Od lat wyobraża sobie, że jest choćby manekinem u Kantora. Kociara.

Na temat swojej audycji pisze tak:
"Mam nieustającą potrzebę mówienia o sztuce bez zadęcia, wierząc, że edukacja i oswojenie odbiorców z wszelkimi jej przejawami jest kluczem do poszerzenia grona odbiorców malarstwa, muzyki, rzeźby czy teatru. Dlatego chcę mówić o tym, co się dzieje. Udowadniać, że klasyka no musi być nudna, sztuka współczesna niezrozumiała, a teatr tylko dla wybranych. Czekają nas zatem wspólne rozmowy z przedstawicielami świata kultury z każdego pokolenia, pracownikami instytucji kultury wciąż działającymi na rzecz rozwoju sztuk maści wszelkiej oraz artystami. Przypatrzymy się inicjatywom i wydarzeniom, w których możemy brać udział zarówno online, jak i w realu - co będzie działo się, miejmy nadzieję, jak najszybciej".

Na premierowy program zapraszamy już 4 lutego, między 9:00 a 12:00!

Liczba komentarzy: 0