Wtorek, 1 Grudnia 2020

Imieniny: Natalii, Eligiusza, Edmunda

Na antenie

Kontakt

12 630 64 54

off@radiokrakow.pl

DUOPOP | PREMIERA NOWEJ AUDYCJI

0

A
A
A
Od dziś Łukasz Konatowicz i Mateusz Witkowski w każdą środę między 18 a 20 będą grać dla Was popowe piosenki!

Łukasza Konatowicza z pewnością kojarzycie z naszej anteny, ponieważ co czwartek rozbiera na części syntezatory i życiorysy gwiazd w autorskiej audycji Wyszukane Piosenki: (https://www.facebook.com/WyszukanePiosenki). Mateusza Witkowskiego możecie kojarzyć z tekstów publikowanych na łamach Popmoderna.pl, Gazeta.pl, Wirtualnej Polski i „Czasu Kultury" albo fanpage'a Niedziele Polskie, czy jego muzycznego bloga Popland.

Mateusz i Łukasz od pół roku prowadzą razem kanał Youtube'owy Pop Aktualnie, ale kusiło ich, żeby poza nowościami ze świata muzyki pop, sięgnąć również do jej historii. Pomysł ten przybrał formę audycji, której będziecie mogli posłuchać na antenie OFFa w każdą środę między 18:00 a 20:00. Czego będzie się można spodziewać po audycji Duopop? Sami prowadzący opisują ją następującymi słowami:

W tej audycji: kochamy, przepraszamy, wybaczamy błędy, dajemy drugą szansę, zachwycamy się chwytliwymi refrenami, przyglądamy aranżacyjnym niuansom, powtarzamy anegdoty i pogrążamy w nerdozie. Podczas naszych cotygodniowych spotkań porozmawiamy o najciekawszych albumach w historii muzyki rozrywkowej, przedstawimy swoje prywatne rankingi utworów „na temat”, a nade wszystko: postaramy się dowieść, że pop ocala ludzi i narody.

DUOPOP
środy, 18:00-20:00
Łukasz Konatowicz & Mateusz Witkowski