Piątek, 2 Października 2020

Imieniny: Teofila, Dionizego, Slawomira

Na antenie

Kontakt

12 630 64 54

off@radiokrakow.pl

Stacja zdrowie - nowa audycja na antenie OFF Radia Kraków!

0

A
A
A
Od 17 stycznia w ramówce OFF Radia Kraków zagości nowa audycja, której gospodarzem będzie Agnieszka Szuścik. W każdym odcinku poruszymy tematy związane z wybraną dziedziną medycyny. Wśród gości znajdą się lekarze praktycy, specjaliści związani z ochroną zdrowia oraz osobowości znane z krakowskiego świata kultury.
Kolejne odcinki Stacji zdrowie to pod każdym względem wielopoziomowa analiza ogólnego pojęcia, dotyczącego nas, ludzi. Wśród tematów znajdzie się m.in. kobiecość, męskość, ruch, rodzicielstwo czy praca. Spotkania stworzą różnorodną przestrzeń – od poważnych, wręcz filozoficznych rozważań, aż po luźne, zabawne anegdoty z życia gości i prowadzącej.

Agnieszka Szuścik każdorazowo zaprosi do studia OFF Radia Kraków dwie osoby. Lekarze praktycy oraz specjaliści z zakresu ochrony zdrowia podzielą się ze słuchaczami swoim doświadczeniem i wiedzą. Drugim rozmówcą w studiu będzie osobowość związane z Krakowiem - artysta, działacz społeczny czy dziennikarz. Podczas godzinnej audycji możemy spodziewać się zarówno merytorycznego podejścia do wybranych zagadnień, jak i anegdotycznych momentów, wypełnionych życiowymi przykładami prowadzącej i zaproszonych gości.
 
Na pierwszą, inauguracyjną audycję zapraszamy 17 stycznia 2020 r., między 8:30 a 9:30. Porozmawiamy o umyśle i ciele mężczyzny oraz współczesnym rozumieniu pojęcia "męskość". Gośćmi Agnieszki Szuścik będą: muzyk występującym pod pseudonimem Patrick The Pan i urolog, doktor Paweł Wisz.
 

Parnerem cyklu jest Szpital na Klinach / www.szpitalnaklinach.pl

 

 

Liczba komentarzy: 0